O mnie

Zapoznajmy się

Spotkajmy się przy pysznej kawie i dobry ciastku, omówmy szczegóły wspólnej sesji fotograficznej

O MNIE, KIM JESTEM ORAZ JAKI JESTEM W TYM FACHU?

Dariusz-Budyta-caffe-RPDWZEZ.jpg


Witam serdecznie,
Jest mi niezmiernie miło oraz dziękuję za odwiedzenie mojej strony www.


Nazywam się Dariusz Budyta – prywatnie mąż oraz szczęśliwy ojciec. Natomiast z zamiłowania  do fotografii od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalną fotografią.  Dodatkowo prowadzę własne studio fotograficznego. Jest to moja życiowa pasja, którą codziennie  w pracy odkrywam na nowo z uśmiechem na twarzy. 
Spotkajmy się najlepiej spontanicznie, a co najważniejsze w przyjacielskiej atmosferze przy pysznej kawie i dobrym ciastku. Luźna atmosferze między nami – jest niezwykle istotna. Ponieważ rozumiem, że nie każdy przed obiektywem lustrzanki lub kamerą video czuje się swobodnie — jak „Tom Cruise na planie filmowym”. Znam doskonale to uczucie, kiedy często pojawia się stres czy wewnętrzne skrępowanie.
 
Uwielbiam czuć od ludzi pozytywne emocje, które są na stałe wpisane w nasze życie, a są nimi miłość, szczęście, radość. Stany takie często przeplatają się z odrobiną osobistej nostalgii. Z kolei w czasie chwilowych kryzysowych sytuacji, staram się służyć drugiemu człowiekowi pomocą.
 
„Pośpiech jest złym doradcą” — od zawsze wyznaję i jestem wierny tej zasadzie. Dlatego zapewniam Wam tyle czasu,  ile potrzebujecie go dla  potrzeb Waszej sesji, żeby przełamać i otworzyć się podczas zdjęć. To jest ważne, abyście poczuli się w pełni swobodnie przed obiektywem aparatu. Zadbam o to możliwie jak najlepiej, o Wasz spokój oraz zadowolenie.

10447871_539131746216656_250358519159685708_n.jpg

CO FOTOGRAFUJĘ, W CZYM SPECJALIZUJĘ SIĘ NA CO DZIEŃ?

IMG7676-scaled.jpg
an-adult-hipster-son-and-his-senior-father-in-gard-DMPHPBB-scaled.jpg
elti-meshau-208526-1.jpg

Our Trusted clients

Jeśli spodobała się Wam moja oferta,  napiszcie do mnie na adres: maximus@dariuszbudyta.pl  lub skontaktujcie się ze mną telefonicznie: +48 500253769
Jednocześnie podaję lokalizację studia fotograficznego: Warszawa Praga-Północ, ul. Wileńska.

5.png
4.png
3.png
2.png
1.png