top view of coffee caffe mocha also known as mocac 2021 08 27 16 18 19 utc 1024x683 - O mnie

O mnie

Spotkajmy się przy pysznej kawie i dobrym ciastku, omówmy szczegóły wspólnej sesji fotograficznej

O MNIE, KIM JESTEM ORAZ JAKI JESTEM W TYM FACHU?

Witam serdecznie,
Jest mi niezmiernie miło oraz dziękuję za odwiedzenie mojej strony www.

Dariusz Budyta.png BLACK HIGH RES - O mnie

DB Foto

Nazywam się Dariusz Budyta – prywatnie mąż oraz szczęśliwy ojciec. Natomiast z zamiłowania do fotografii od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalną fotografią. Dodatkowo prowadzę własne studio fotograficznego. Jest to moja życiowa pasja, którą codziennie w pracy odkrywam na nowo z uśmiechem na twarzy.
Spotkajmy się najlepiej spontanicznie, a co najważniejsze w przyjacielskiej atmosferze przy pysznej kawie i dobrym ciastku. Luźna atmosferze między nami – jest niezwykle istotna. Ponieważ rozumiem, że nie każdy przed obiektywem lustrzanki lub kamerą video czuje się swobodnie — jak „Tom Cruise na planie filmowym”. Znam doskonale to uczucie, kiedy często pojawia się stres czy wewnętrzne skrępowanie.

Uwielbiam czuć od ludzi pozytywne emocje, które są na stałe wpisane w nasze życie, a są nimi miłość, szczęście, radość. Stany takie często przeplatają się z odrobiną osobistej nostalgii. Z kolei w czasie chwilowych kryzysowych sytuacji, staram się służyć drugiemu człowiekowi pomocą.

60279401 2161196364010178 1284663763781287936 o - O mnie

„Pośpiech jest złym doradcą”

od zawsze wyznaję i jestem wierny tej zasadzie. Dlatego zapewniam Wam tyle czasu ile potrzebujecie go dla potrzeb Waszej sesji, żeby przełamać i otworzyć się podczas zdjęć. To jest ważne, abyście poczuli się w pełni swobodnie przed obiektywem aparatu. Zadbam o to możliwie jak najlepiej, o Wasz spokój oraz zadowolenie.

Projekty

CO FOTOGRAFUJĘ, W CZYM SPECJALIZUJĘ SIĘ NA CO DZIEŃ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat duis aute irure dolor in reprehenderit.

four brown wooden boat near dock
brown wooden house on the lake
boat docked near house
lake in the middle of mountains
Jeśli spodobała się Wam moja oferta, napiszcie do mnie na adres: [email protected] lub skontaktujcie się ze mną telefonicznie: +48 500253769 Jednocześnie podaję lokalizację studia fotograficznego: Warszawa Praga-Północ, ul. Wileńska.